Çiçek Vitrini ile Çiçek Gönder  olarak müşterilerimizin bizi tercih etmelerinde birçok önemli faktör var. Bunların başında sipariş vermek için gereksiz birçok detayı doldurmamak geliyor.  Birçok internet sitesi ödeme sayfasına gelene kadar gereksiz birçok bilgiyi doldurmayı mecbur kılıyor. Alışveriş yapan kişinin cinsiyeti, medeni durumu gibi gereksiz soruları soran ve bunları doldurmayı mecbur kılan online çiçek satış siteleri olduğu gibi, internet üzerinden alışveriş yapan bir çok e ticaret sitesi bu bilgileri istiyor.

Çiçek Vitrini’ nden   beğendiğiniz çiçeğin üzerine geldikten sonra çok kısa ve tek sayfalık bir ödeme sayfası ile zahmetsiz çiçek gönderin, zaman ve emek harcamamış olun.

Sipariş sayfamızdan beğenilen bir çiçek için caba harcamadan 4 tıklama ile sevdiklerine çiçek gönder onları heyecanlandırın. Çiçek beğenmek ve sipariş vermek için birçok farklı kategoride ve farklı amaçlar için hazırlanmış çiçekler, buketler, aranjmanlar, gelin el çiçekleri ve çelenk modellerini zahmetsiz ve pratik olarak sevdiklerin ile buluşturabilirsin.

Çiçek Gönder – Özel Günlerde Özel İnsanlara Çiçek gönder

Çiçek Vitrini ailesi olarak bizim için çiçeğin kime nasıl ve ne için gittiği ya da not zarfının içinde kimin isminin yazdığı notun ne olduğunun hiçbir önemi yok. Bizim için çiçek alıcısının yüzündeki memnuniyet ve gülümsemenin önemi var. Gönderen kişinin çiçek tesliminden sonra telefon ya da çiçek yorumlarına yorum yazmasının önemi çok büyük bizim için.

İnternet üzerinden sipariş veremiyorsanız ya da olduğunuz yerde internet erişiminiz yok ise müşteri hizmetlerimizin sizin için sipariş vermesini kolaylaştıracak çözümleri mevcuttur. Bu yollardan bir tanesini seçerek Çiçek Vitrini ile sipariş ver farklı olduğumuzu göreceksin. Birçok sipariş yolu ödeme sayfalarımızda mevcut. Bunların başında sipariş formunu doldurarak sanal pos ile sipariş, diğer bir yol ise kapıda ödemeli sipariş, diğer bir sipariş verme şekli ise müşteri hizmetlerimiz ile telefonda online çiçek siparişi oluşturma.

Online çiçek satış firmaları arasında Türkiye’ de şikayet sitelerinde adı geçmeyen tek çiçekçi firması Çiçek Vitrini ile sevdiğine çiçek gönder farklı olduğumuzu hisset.